Nowy numer 3/2021 Archiwum

Caritas zaprasza do Białej Doliny

Są miejsca na turnusach organizowanych przez legnicką Caritas w Szklarskiej Porębie. Znakomite warunki i bliskość przyrody pomagają odpocząć duchowo i fizycznie.

Caritas Diecezji Legnickiej zaprasza na rekolekcje kapłańskie do Szklarskiej Poręby. Na ternie Białej Doliny czeka na przybyłych nowo otwarty Diecezjalny Dom Caritas im. Jana Pawła II.

- Mamy zaplanowane jeszcze w tym roku dwa turnusy rekolekcji. Pierwszy rozpoczyna się 28 lipca o godzinie 17 i potrwa do 31 lipca, do godziny 12. Drugi termin rozpoczyna się 17 listopada o godzinie 17, a potrwa do 20 listopada, również do godziny 12 - informuje ks. Czesław Włodarczyk z legnickiej Caritas.

Rezerwując miejsce na rekolekcje dobrze byłoby wpłacić kwotę 100 zł na nr konta: 38 1090 2066 0000 0001 1653 2293 lub bezpośrednio w biurze Caritas w Legnicy (odpowiedzialny: ks. dr Leopold Rzodkiewicz).

- Zapraszamy do korzystania z Domu w Szklarskiej Porębie przez cały rok. Zarówno księży, katechetów jak i osoby świeckie - zaznacza ks. Włodarczyk. - W Szklarskiej Porębie odpoczywa się najlepiej!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama