Nowy numer 7/2019 Archiwum

Certyfikowani politycy

Ci kandydaci już opowiedzieli się za życiem. Pomyśl, czy nie warto ich wybrać.

W najbliższą niedzielę będziemy wybierać naszych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. W dolnośląsko-opolskim okręgu wyborczym jest do obsadzenia kilka mandatów. Ubiega się o nie aż 90 kandydatów.

Wybór nie jest łatwy. Jednak są pewne priorytety, którymi powinniśmy się kierować przy stawianiu krzyżyka przy nazwisku kandydata.

Dolnośląska Kapituła Ambasadora Życia i Rodziny zapytała kilku kandydatów do Parlamentu Europejskiego o fundamentalne kwestie dotyczące społeczeństwa opartego na wartościach chrześcijańskich.

Wyrażając poparcie dla zasad Europejskiego Manifestu dla Rodziny, tylko niektórzy kandydaci do Parlamentu Europejskiego wyrazili wolę i zobowiązanie do kierowania się nimi w działalności parlamentarnej oraz czynne zaangażowanie na rzecz ich realizacji. Kandydaci po wyborze do Parlamentu Europejskiego wyrazili swój akces do odpowiedniej intergrupy zajmującej się sprawami rodzin i dzieci.

Pytania, na które odpowiedzi wydają się dla nas oczywiste były, niestety, niepoprawne politycznie dla wielu formacji. W całości pod Europejskim Manifestem dla Rodziny podpisali się następujący kandydaci. Otrzymali oni certyfikat

Miejsce na liście: 1. Jackiewicz Dawid Bohdan parlamentarzysta, zam. Wrocław, PiS

Miejsce na liście: 2. Ujazdowski Kazimierz Michał nauczyciel akademicki, zam. Izabelin, PiS

miejsce na liście: 5. Marczak Tadeusz Kazimierz nauczyciel akademicki, zam. Strzelin, PiS

Z listy Nowej Prawicy:

Miejsce na liście: 1. Iwaszkiewicz Robert Jarosław inżynier budownictwa, zam. Wrocław, Nowa Prawica

Z listy Platformy Obywatelskiej:

Miejsce na liście: 5. Tutaj Jerzy pracownik samorządowy, zam. Wałbrzych,  PO

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL