Nowy numer 42/2018 Archiwum

Wolne miejsca w kalendarzu

Trwa akcja zapisywania się na modlitwę za nienarodzonych, która ruszy w Środę Popielcową.

Od tygodnia Anna Zenka z biura organizatorów VI Marszu dla Życia i Rodziny odbiera telefony z zapisami na modlitwę.

- Na razie zapisy mamy z Zielonej Góry, Londynu, Łowicza, Lublina ale i ze Zgorzelca, Rzeszotar, Legnicy. Grupa z par. pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu zgłosiła się na dwie doby. Bo w ten sposób też można się modlić. Grupowo i przez większą ilość godzin – mówi Anna Zenka z biura organizatorów.

Wielu modlących się pochodzi spoza naszej diecezji. Jest to zasługa chrześcijańskich mediów ogólnopolskich, które przychylnie piszą o legnickiej inicjatywie. Mówi ks. Janusz Wilk.

Dzwoniąc do biura organizatorów w Legnicy pod numer tel. 76 72 44 375 albo 513 129 362, będzie można zgłosić się na co najmniej jedną godzinę ze wspomnianych 960. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00.

Chodzi o to, by modlić się przez całą godzinę. Nie jest ważne gdzie - w domu, kościele, kaplicy. Nie jest ważne jak - adoracją Najświętszego Sakramentu, różańcem czy po prostu milcząc. Można zorganizować grupę i modlić się np. przez kilka godzin w kościele parafialnym. Ważne jest, aby nie przerywać szturmu do nieba w obronie nienarodzonych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy