Nowy numer 42/2018 Archiwum

Masz godzinę na uratowanie życia?

Cała Polska może włączyć się w modlitewną krucjatę w obronie nienarodzonych.

Już jutro tj. 14 lutego rozpoczną się zapisy do inicjatywy 40 Dni dla Życia (ang. 40 Days for Life). Jest to trwający przez 960 godzin, w dzień i w nocy, maraton modlitw w intencji nienarodzonych.

Dzwoniąc do biura organizatorów w Legnicy pod numer tel. 76 72 44 375 albo 513 129 362, będzie można zgłosić się na co najmniej jedną godzinę ze wspomnianych 960. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00.

Chodzi o to, by modlić się przez całą godzinę. Nie jest ważne gdzie - w domu, kościele, kaplicy. Nie jest ważne jak - adoracją Najświętszego Sakramentu, różańcem czy po prostu milcząc. Można zorganizować grupę i modlić się np. przez kilka godzin w kościele parafialnym. Ważne jest, aby nie przerywać szturmu do nieba w obronie nienarodzonych.

Ta nieustanna modlitwa wystartuje 5 marca (Środa Popielcowa), a zakończy 20 kwietnia (Niedziela Palmowa). Tuż po zakończeniu modlitwy wyruszy kolejny Legnicki Marsz Dla Życia i Rodziny.

- W ubiegłym roku wiele zgłaszających się osób pochodziło z terenów centralnej i wschodniej Polski. Wiele zgłoszeń napłynęło też z Wielkiej Brytanii, Szwecji, a nawet Australii - mówi Anna Zenka z biura organizatorów Marszu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy