Nowy numer 24/2018 Archiwum

Bolesławianie zrobili kalendarz

"Cztery pory roku" to kalendarz złożony z prac nagrodzonych fotografików-amatorów.

Na konkurs wpłynęło 156 prac. W konkursie przyznane zostały nagrody w czterech kategoriach: wiosna , lato , jesień , zima. Ponadto w każdej kategorii przyznane zostały po dwa wyróżnienia. Nagrodzone i wyróżnione prace są opublikowane w kalendarzu miejskim „Cztery pory roku” na 2014 rok:

- zima nagroda: Sławomir Guzowski

- zima wyróżnienie: Krzysztof Jędrzejczyk, Magdalena Guzowska

- wiosna nagroda: Krzysztof Gwizdała

- wiosna wyróżnienie:  Krzysztof Łukasiewicz, Paweł Kośliński

- jesień nagroda: Sławomir Głowacki

- jesień wyróżnienie: Bartosz Witaszczyk, Tomasz Sobierajski

- lato nagroda: Krzysztof Jędrzejczyk

- lato wyróżnienia: Krzysztof Jędrzejczyk, Magdalena Guzowska

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją kalendarza odbyło sięw sali konferencyjnej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury-Międzynarodowego Centrum Ceramiki. Od 21 stycznia kalendarze będą do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej (budynek kina Forum) w Bolesławcu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma