GN 24/2018 Archiwum

Zdobądź zezwolenie

Trwają zapisy do nowej edycji kursu dla kamerzystów i fotografujących w kościołach.

Legnicka Kuria Biskupia organizuje kolejny kurs dla fotografujących i filmujących wydarzenia w kościołach naszej diecezji.

Spotkanie odbędzie się15 marca br. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy.

Jak informują organizatorzy koszty kursu wynoszą 100 zł. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia otrzymają 5-letnie upoważnienia Legnickiej Kurii Biskupiej do filmowania i fotografowania uroczystości kościelnych ważne na terenie całego kraju. Brak takiego upoważnienia jest jednoznaczne z brakiem możliwości wykonywania tych czynności w budynkach sakralnych.

Zgłoszenia kierujemy na adres e-mail: media@diecezja.legnica.pl Można również dokonać zgłoszenia listowanie na adres: Legnicka Kuria Biskupia-Wydział Duszpasterski, ul. Jana Pawła II 1, 59-220 Legnica lub telefonicznie 76 7244152.

Przy zgłoszeniu prosimy, by podać: imię i nazwisko; adres; telefon kontaktowy; jeśli jest dostępny, to adres poczty elektronicznej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma