Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ochotnicy na szlak!

Masz czas, żeby pomóc promować camino?

Przyjaciele Dróg Świętego Jakuba zapraszają miłośników camino do współpracy. Chodzi o pomoc w pracach biurowych w siedzibie stowarzyszenia we Wrocławiu.

- Wolontariuszy szukamy w całym kraju, ale akurat do prac biurowych we Wrocławiu lub najbliższych okolicach, bo papiery, biuro właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Oczywiście jeśli byłby chętny z innych części Dolnego Śląska, radość będzie wielka! Ale od czasu do czasu musiałaby ta osoba pojawiać się we Wrocławiu, by to i owo stamtąd wysłać - mówi Emil Mendyk ze stowarzyszenia.

Do obowiązków będzie należało m.in. kontakt mailowy, telefoniczny z punktami informacyjnymi, zbieranie zapotrzebowania od punktów informacyjnych na ulotki, przewodniki itp., wysyłka materiałów do punktów informacyjnych, działanie na rzecz tworzenia nowych punktów oraz prowadzenie listy punktów na stronie internetowej

Druga kategoria ochotników miałaby się zająć opieką nad wybranym przez siebie fragmentem szlaku św. Jakuba. Tak jak to od niedawna robią strażacy z OSP w Gorzycy pod Lubinem. Obowiązków nie ma dużo - trzeba dbać o oznakowanie.

Zainteresowani mogą zapytać o szczegóły pisząc na adres info@camino.net.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma