Nowy numer 44/2020 Archiwum

Z NaProTechnologią na "ty"

W sobotę, 25 stycznia, w Ośrodku Edukacyjno-Opiekuńczym "Samarytanin" w Legnicy, odbędzie się kolejne spotkanie na temat naturalnych metod prokreacji.

Organizatorzy liczą, że na spotkanie przyjdą osoby zainteresowane leczeniem niepłodności metodą NaProTechnlogii. Ta dziedzina nauki zajmuje się m. in. propagowaniem zdrowia ginekologicznego i prokreacyjnego. Niesie pomoc małżeństwom mającym trudność z poczęciem lub donoszeniem dziecka oraz rozwiązuje wiele innych dolegliwości kobiecych.

Osoby zainteresowane leczeniem niepłodności przy pomocy NaProTechnologii mogą skorzystać z bezpłatnego spotkania wprowadzającego, które odbędzie się w sobotę 25 stycznia o 17.00 w Ośrodku Edukacyjno-Opiekuńczym "Samarytanin" przy ul. Poselskiej 14-16  w Legnicy.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy proszą o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu na adres: fundacja@boromeuszki.pl lub telefonicznie pod nr. tel. 71 782 87 61 lub 503 515 526. Organizatorzy polecają również stronę poświęconą naprotechnologii, zawierającą wiele cennych informacji na ten temat: www.naprotechnologia.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama