Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Giełda Piosenki Turystycznej w Osieku

Główną nagrodę tegorocznej edycji Giełdy Piosenki Turystycznej w Osieku (gm. Lubin) przyznano zespołowi z Gimnazjum Publicznego im. M. Kopernika w Ścinawie.

Puchar prezesa lubińskiego oddziału PTTK  otrzymał zespół reprezentujący Gimnazjum Gminne w Lubinie. Puchar Publiczności jury przyznało Szkolnemu Kołu Turystyczno-Krajoznawczemu „Rajdziki” ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Lubinie.

Wyróżnienie przypadło Szkole Podstawowej nr 7 z Lubina. Podczas Giełdy Piosenki Turystycznej młodzi wykonawcy przedstawili w sumie sześć prezentacji. Zmaganiom konkursowym bacznie przysłuchiwali się uczniowie szkoły filialnej w Osieku.

Organizatorem Giełdy Piosenki Turystycznej był  PTTK Oddział „Zagłębie Miedziowe” w Lubinie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszówce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma