Nowy numer 28/2018 Archiwum

Puzzle powoli się układają

Janusz Piechociński chwali się wielką inwestycją motoryzacyjną. Czy chodzi o Miękinię?

Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński podczas wizyty na Górnym Śląsku zdradził, że w połowie grudnia br. jeden z amerykańskich koncernów samochodowych ogłosi rozpoczęcie wielkiej inwestycji w Polsce.

Polityk zaznaczył, że nie może na razie podać konkretnej lokalizacji ani tym bardziej nazwy firmy. Będzie to jednak inwestycja ogromna - będzie chodziło o produkcję i montowanie całych pojazdów.

Informacje docierające z różnych stron powoli zaczynają się układać w spójną całość. Niedawno pisaliśmy (tutaj) o poszukiwaniach przez amerykańską firmę miejsca pod budowę wielkiej fabryki. Wybór padł ponoć na część Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej umiejscowionej niedaleko Środy Śląskiej.

Ma tam ponoć powstać fabryka aut zatrudniająca nawet kilka tysięcy osób.

Słowa Janusza Piechocińskiego wpasowują się więc idealnie w tamte informacje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma