Nowy numer 28/2018 Archiwum

Roraty (też) dla dorosłych

Przyjdź na nauki do jeleniogórskiej bazyliki i dobrze przeżyj adwent.

Już po raz drugi mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic zostali zaproszeni do bazyliki mniejszej pw. śś. Erazma i Pankracego na Msze św. roratnie z cyklem homilii. W tym roku będą mogli odnaleźć w Słowie Bożym odpowiedź na pytanie jak być mężczyzna i jak być kobietą Jezusa Chrystusa.

- Cały Adwent jest przepełniony ogromem pracy i przygotowań do Świąt Narodzenia Pańskiego poprzez które zapomina się bardzo często o swoim wnętrzu. Stąd zrodził się pomysł, by również te ponad 3 tygodnie poświęcić na przygotowanie własnego serca, by tam narodził się Jezus Chrystus - tłumaczy ks. Robert Bielawski..

Duszpasterze bazyliki zapraszają na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7:30. Tym którzy mieszkają zbyt daleko bądź w tych godzinach znajdują się już w pracy polecamy wejść na stronę www.bazylika.jgora.pl gdzie będzie można codzienne odsłuchać porannych kazań.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma