GN 28/2018 Archiwum

Będziecie na MSM?

Za tydzień odbędzie się Małe Spotkanie Młodych. Tym razem młodzież zaprasza Jelenia Góra.

Rekolekcje Młodych, Spotkanie Młodych czy Piesza Pielgrzymka Legnicka na Jasną Górę to wydarzenia, które pozwalają naładować „akumulatory wiary”. Młodzież z radością ich oczekuje, odliczając dni na Facebooku, i z żalem opuszcza, gdy się kończą. „A gdyby tak spotykać się częściej? Choć na krótką chwilę, ale jednak się spotykać... Potrzebujemy przecież stałej formacji, a nie tylko zastrzyków z wiary” - tak mówili młodzi podczas XX Spotkania Młodych w Legnickim Polu.
 
Tak zrodziło się Małe Spotkanie Młodych. Co dwa miesiące, przez cały rok, odbywają się inicjatywy mające na celu pogłębienie wiary w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Wspólnym hasłem Małego Spotkania Młodych jest pytanie: "Kim On Jest". Dodatkowo Schola Spotkania Młodych ma swój całoroczny warsztat, który pomaga w przeżywaniu adoracji uwielbieniowych.
 
Plakat promujący te młodzieżowe mini rekolekcje   Plakat promujący te młodzieżowe mini rekolekcje Mat. org. Oto przebieg najbliższego wydarzenia, które będzie miało miejsce w Jeleniej Górze w Bazylice Mniejszej pw. św. Erazma i Pankracego, 7 grudnia 2013 r.:
10:00 - Próba Scholi
13:00 - Eucharystia
13:45 - Adoracja z uwielbieniem
14:30 - Agapa
15:00 - Konferencja 
16:00 - Zakończenie
 
Gościem specjalnym będzie Andrzej Sowa - cudownie ocalony z uzależnienia od narkotyków.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma