Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Będziecie na MSM?

Za tydzień odbędzie się Małe Spotkanie Młodych. Tym razem młodzież zaprasza Jelenia Góra.

Rekolekcje Młodych, Spotkanie Młodych czy Piesza Pielgrzymka Legnicka na Jasną Górę to wydarzenia, które pozwalają naładować „akumulatory wiary”. Młodzież z radością ich oczekuje, odliczając dni na Facebooku, i z żalem opuszcza, gdy się kończą. „A gdyby tak spotykać się częściej? Choć na krótką chwilę, ale jednak się spotykać... Potrzebujemy przecież stałej formacji, a nie tylko zastrzyków z wiary” - tak mówili młodzi podczas XX Spotkania Młodych w Legnickim Polu.
 
Tak zrodziło się Małe Spotkanie Młodych. Co dwa miesiące, przez cały rok, odbywają się inicjatywy mające na celu pogłębienie wiary w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Wspólnym hasłem Małego Spotkania Młodych jest pytanie: "Kim On Jest". Dodatkowo Schola Spotkania Młodych ma swój całoroczny warsztat, który pomaga w przeżywaniu adoracji uwielbieniowych.
 
Będziecie na MSM?   Plakat promujący te młodzieżowe mini rekolekcje Mat. org. Oto przebieg najbliższego wydarzenia, które będzie miało miejsce w Jeleniej Górze w Bazylice Mniejszej pw. św. Erazma i Pankracego, 7 grudnia 2013 r.:
10:00 - Próba Scholi
13:00 - Eucharystia
13:45 - Adoracja z uwielbieniem
14:30 - Agapa
15:00 - Konferencja 
16:00 - Zakończenie
 
Gościem specjalnym będzie Andrzej Sowa - cudownie ocalony z uzależnienia od narkotyków.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy