Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nowenna z Art. 43

Salezjanie zapraszają przed monitory. Startują rekolekcje w sieci!

Salezjanie zapraszają do nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

W zaproszeniu piszą tak: "chcielibyśmy przygotować się do tego ważnego wydarzenia poprzez wspólną Nowennę. Dlatego Salezjańska Grupa Medialna Art. 43, działająca przy naszym Seminarium w Lądzie, przygotowała Multimedialną Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Maryi.

Składa się ona z tradycyjnego, salezjańskiego słówka, wygłoszonego przez naszych wychowawców oraz modlitwy. Każdego dnia Nowenny na naszej stronie internetowej (www.wsdts.pl) będzie publikowany filmik wraz z tekstem rozważań i modlitw. Wszystkie słówka będą dostępne na kanale WSDTSL w serwisie Youtube."

Oto zapowiedź nowenny:

Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
LadWSDTS

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma