Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zbiórka żywności po raz piąty

6 i 7 grudnia (piątek, sobota) Caritas Diecezji Legnickiej pod hasłem: „Tak! Pomagam”, po raz piąty przeprowadzi zbiórkę żywności. Produkty zbierane będą w marketach na terenie diecezji.

W trakcie akcji, w większych sklepach w całej diecezji legnickiej, będzie można do wystawionego kosza wrzucić żywność. Chodzi przede wszystkim o żywność łatwą w przechowywaniu i z długą datą ważności. Może to być np. makaron, cukier, herbata, olej, mąka, konserwy czy dżem.

Żywność zbierana będzie w 43 sklepach, m.in. w Legnicy, w sklepach sieci Biedronka. Akcja przeprowadzona zostanie także w takich miejscowościach jak Lwówek Śląski, Szklarska Poręba, Jawor, Zgorzelec, Lubań, Olszyna, Bogatynia, Dziwiszów, Chełmsko Śląskie, Chocianów, Żarska Wieś, Jelenia Góra, Polkowice i Gryfów Śląski.

W trakcie zbiórki przeprowadzonej w marcu udało się zebrać ponad 6 ton produktów o wartości ponad 35 tys. złotych.Caritas Diecezji Legnickiej serdecznie zaprasza do włączenia się w zbiórkę i pomoc najuboższym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma