Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zaprojektuj plakat 38. Biegu Piastów!

Tylko do końca października można przesłać projekt plakatu, reklamującego największą imprezę sezonu zimowego.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, zależy im na profesjonalnym wykonaniu projektu. Dlatego zachęcają do udziału głównie młodych grafików lub ludzi, którzy z pasji zajmują się projektowaniem  plakatów i reklam.

– Celem naszego działania jest promowanie młodych talentów. Dlatego konkurs skierowany jest do osób indywidualnych: amatorów i profesjonalistów. Sposób wykonania graficznego, forma artystyczna  jest dowolna i nieograniczona, warunkiem jest oraz przesłanie projektu w odpowiednim formacie elektronicznym – mówią przedstawiciele Stowarzyszenia Bieg Piastów.

Na plakacie powinny znaleźć się podstawowe informacje dotyczące biegu: logotyp, adres strony internetowej i facebooka Biegu Piastów, nazwa imprezy, daty i nazwy poszczególnych biegów.

– Zarówno plakat jak i reklama będą podpisane przez autora, a na naszej stronie zostanie opublikowany link do ewentualnej strony lub fanpage'a zwycięzcy – zapewniają organizatorzy konkursu. Niewykluczone, że Stowarzyszenie podpisze ze zwycięzcą umowę na dalszą współpracę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma