Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zaprojektuj plakat 38. Biegu Piastów!

Tylko do końca października można przesłać projekt plakatu, reklamującego największą imprezę sezonu zimowego.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, zależy im na profesjonalnym wykonaniu projektu. Dlatego zachęcają do udziału głównie młodych grafików lub ludzi, którzy z pasji zajmują się projektowaniem  plakatów i reklam.

– Celem naszego działania jest promowanie młodych talentów. Dlatego konkurs skierowany jest do osób indywidualnych: amatorów i profesjonalistów. Sposób wykonania graficznego, forma artystyczna  jest dowolna i nieograniczona, warunkiem jest oraz przesłanie projektu w odpowiednim formacie elektronicznym – mówią przedstawiciele Stowarzyszenia Bieg Piastów.

Na plakacie powinny znaleźć się podstawowe informacje dotyczące biegu: logotyp, adres strony internetowej i facebooka Biegu Piastów, nazwa imprezy, daty i nazwy poszczególnych biegów.

– Zarówno plakat jak i reklama będą podpisane przez autora, a na naszej stronie zostanie opublikowany link do ewentualnej strony lub fanpage'a zwycięzcy – zapewniają organizatorzy konkursu. Niewykluczone, że Stowarzyszenie podpisze ze zwycięzcą umowę na dalszą współpracę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama