Nowy numer 25/2018 Archiwum

Sukces lubańskiego policjanta

Policjant z Lubania zajął drugie miejsce podczas Mistrzostw Świata w Karate Shotokan odbywających się w Gdańsku. W turnieju wzięło udział ponad 700 zawodników z całego świata.

St. asp. Jacek Jaworski, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu stoczył w Gdańsku wspaniałe walki, pokonując na drodze do finału kolejno reprezentanta Litwy, Anglii oraz swojego kolegę z reprezentacji.

W finale spotkał się z reprezentantem Polski Arkadiuszem Stubbą. Po zaciętej i emocjonującej walce uległ mu na punkty, zdobywając w efekcie tytuł wicemistrza świata. W turnieju wzięło ponad 700 zawodników z całego świata, m.in. RPA, Indii i USA.

Karate Shotokan (Karate-do) to metoda walki, opisywana na stronie internetowej Shotokan Karate Polska jako "sztuka wojenna, zawierająca różne techniki użycia bloków, ciosów, uników i manipulacji stawów".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma