Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Bardzo was lubimy

Zawsze was chętnie przyjmujemy.

Na wejściu do wsi Domasław, na pierwszym etapie trzeciego dnia trasy, jedną z osób podających jedzenie pątnikom, był mężczyzna z muszlą św. Jakuba na pierwsi. Muszlą, która przed kilkoma laty była rozdawana pątnikom Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

- Otrzymałem ją, bo byłem wówczas sołtysem w Domasławiu. Przyjmowaliśmy was wtedy i otrzymałem takie podziękowanie. A noszę je z dumą. Bardzo was lubimy, zawsze chętnie przyjmujemy. Czekamy na waszą pielgrzymkę cały rok, dlatego już teraz zapraszamy na przyszły. Na pewno was ugościmy - deklaruje Zbigniew Kaczmarek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.