Legnicki

Pamiętamy i pomagamy

W Kostomłotach pielgrzymów powitano suto zastawionymi stołami.

Wśród usługujących pątnikom była trójka roześmianych osób.

- Sami chodziliśmy na piesze pielgrzymki z Wrocławia na Jasną Górę. Ja sam byłem pięć razy. Było fantastycznie. Jednak dzisiaj praca rolnika jest ciężka. Pielgrzymowanie odbywa się w czasach żniw i cóż, trzeba wybrać życie - mówi pan Krzysztof

- Przyjmowaliśmy pielgrzymów przed kilkoma laty. To pięknie wygląda i cieszymy się, że możemy wam pomóc. Przygotowywaliśmy jedzenie w kilkanaście osób, chociaż w całą organizację przyjęcia pielgrzymki zaangażowanych było o wiele więcej osób - sołtysi, okoliczne wioski, całe rodziny - mówią panie Ewelina i Anna z Kostomłotów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.