Nowy numer 48/2020 Archiwum

Lajki na modlitwę za biskupa

Ponad 200 osób zadeklarowało na Facebooku modlitwę o zdrowie bp. Stefana Cichego. Może zdobędziemy jeszcze kilku chętnych?

Pierwsze, co rzuca się w oczy na stronie Facebooka poświęconej wydarzeniu "Modlitwa za zdrowie bp. Stefana Cichego", to wiele krótkich, zwięzłych wpisów zapewniających o modlitwie w intencji zdrowia biskupa ordynariusza.

"Niech Ksiądz Biskup wie, że nie jest sam"; "Szturmuję regularnie i zapewniam, że będę to nadal czynił" czy "Bog wysłucha tych, ktorzy proszą z calegoserca" (pisownia oryginalna) - tak piszą ci, którzy trafili na Facbooku na zaproszenie do modlitwy. W chwili pisania tekstu udział w tym wydarzeniu zadeklarowało 220 osób.

Inicjatywa internetowego zachęcania do modlitwy wypłynęła ze środowiska związanego z działającym od kilku miesięcy projektem "Ewangelizacja Jeleniej Góry". Autorzy apelu piszą: "Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia pasterza diecezji legnickiej - Bp. Stefana Cichego, którzy przebywa w szpitalu. Zróbmy szturm do Tego, który to uzdrowienie może dać!"

Wydarzenie "Modlitwa..." wystartowało w połowie czerwca i ma trwać, jak na razie zakładają pomysłodawcy, do końca sierpnia.

Klikając na poniższy link, znajdziemy się na stronie poświęconej modlitwie: <kliknij>

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama