Nowy numer 50/2018 Archiwum

Nowa ewagelizacja pod Śnieżką

Rusza kolejny projekt duszpasterski w Kotlinie Jeleniogórskiej.

W Stolicy Karkonoszy rozpoczyna swoje katechezy "Jeleniogórska Szkoła Wiary". Jest to inicjatywa podjęta w ramach innego projektu duszpasterskiego - Ewangelizacji Jeleniej Góry. Jest ona  przeznaczona dla osób dorosłych, które chciałyby coraz głębiej poznawać wiarę katolicką oraz rozwijać swoją relację do Chrystusa. Wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mają możliwość wzięcia udziały w tych katechezach w każdy IV piątek miesiąca, w kościele św. Anny o godz. 19:30. Pierwsze spotkanie już dzisiaj!

- Tematy poruszane podczas spotkań nie będą ze sobą ściśle powiązane, tak by każdy mógł w odpowiednim momencie skorzystać z aktualnej katechezy, która go zainteresuje. Najbliższe spotkanie odbędzie się nt.: "Katolicy - potulne owieczki czy groźne wilki?" - tłumaczy ks. Robert Bielawski z par. pw. śś. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy