Nowy numer 33/2018 Archiwum

Nawigacji ciąg dalszy

Domowy Kościół zaprasza małżonków do pogłębienia swoich relacji na specjalnych warsztatach multimedialnych

W Lubinie 23 lutego w Auli Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Bolesława Prusa 4 odbędzie się kolejne spotkanie z „Nawigacją w Rodzinie”. Również i tym razem, na podobieństwo Legnicy i Polkowic, organizatorami są rodziny skupione w Domowym Kościele.

„Nawigacja w rodzinie” jest formą warsztatów multimedialnych adresowanych do małżonków. W ciągu trzech godzin odbywa się na przemian projekcja fragmentu filmu z jakimś konkretnym zagadnieniem a następnie odbywa się kilkunastominutowa praca małżonków nad przedyskutowaniem danego problemu. Wśród zagadnień znajdują się tematy komunikacji w rodzinie, wychowania dzieci, zagrożeń duchowych, pomocy psychologicznej, uzależnień i współżycia małżonków.

Autorami sfilmowanych wykładów są znani polscy specjaliści: dr Jacek Pulikowski– autor wielu bestsellerowych książek i wykładów o tematyce małżeńskiej; dr Szymon Grzelak– doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży; Robert Tekieli– dziennikarz, publicysta; zajmuje się duchowymi zagrożeniami, które jego zdaniem niesie ze sobą New Age; Jacek Racięcki – terapeuta uzależnień, moderator grup dla osób uzależnionych i współuzależnionych, autor audycji radiowych; Anna Kołodziejczyk– psycholog, certyfikowany psychoterapeuta SPCH.

Rezerwacja miejsc odbywa się internetowo na stronie www.kibicujrodzinie.pl lub telefonicznie pod nr 793 - 961-070!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma