Nowy numer 42/2018 Archiwum

Konkurs rozstrzygnięty!

W konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową laur zwycięzcy przypadł parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubaniu-Uniegoszczy.

Z wielką przyjemnością informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs na najpiękniejszą w diecezji legnickiej szopkę bożonarodzeniową.

Laur zwycięzcy przypadł szopce parafialnej, zdobiącej ołtarz kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubaniu-Uniegoszczy.

Fotografię szopki, którą zamieszczamy obok, nadesłał nam proboszcz parafii, ks. Marek Kurzawa.

Jednak wybór ten nie był dla naszej redakcji łatwy. Dlatego przyznaliśmy jeszcze wyróżnienie, za szopkę zdobiącą wnętrze kościoła pw. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie.

Fotografię przesłała nam pani Teresa Żywicka.

  Wyrózniona szopka
Parafia pw. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie

Zwycięzcom – bo jak przypuszczamy, przy budowie obu szopek pracowało wiele osób – serdecznie gratulujemy.

Przypomnijmy, że nagrodą w konkursie jest sprzęt fotograficzny.

 

 

 

Konkurs przygotowały wspólnie serwis legnica.gosc.pl oraz „Gość Niedzielny”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy