Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zimowa stolica jest u nas!

Na nadchodzący sezon narciarski tygodnik rekomenduje Szklarską Porębę. Zdaniem czasopisma, kolejki do wyciągu – zmorę poprzednich sezonów– rozwiązała nowa kolej linowa.

Zdaniem "Newsweeka", nartostrada FIS na Szrenicy przewyższa ofertą uważane za stolice polskiego narciarstwa - Kasprowy Wierch i Szczyrk.

Na dobre oceny tygodnika zasłużyła także nartostrada Śnieżynka. Cała oferta Skiarena Szrenica została oceniona jako najlepsze miejsce w Polsce dla zaawansowanych narciarzy.

„Cała prawda! Raj dla prawdziwych narciarzy!”, „Znakomity news! Dodajmy jeszcze szlaki biegowe zdecydowanie najlepsze w Polsce, a wyłaniać zaczyna się coraz bardziej obiecująca wizja” – komentują internauci.

Z takiego werdyktu zadowoleni są nie tylko miłośnicy zimowych Karkonoszy, ale przede wszystkim mieszkańcy Szklarskiej Poręby.

- Szrenica to nie tylko profesjonalne nartostrady, ale także oferta dla początkujących i średniozaawansowanych. Puchatek i Hala Szrenicka to doskonałe miejsca do nauki jazdy oraz szlifowania techniki - mówią samorządowcy.

Na razie jednak w dolnych partiach Karkonoszy jest ciągle zielono, a wyciągi w Szklarskiej Porębie są zamknięte.

Sprzęt przechodzi właśnie przedsezonowe przeglądy i odbiory nadzoru technicznego, które mają się zakończyć dopiero pod koniec listopada.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma