Nowy numer 25/2018 Archiwum

Najlepsi na parkiecie

Gospodarze nie popisali się nadmierną gościnnością i bezwzględnie ograli w siatkówkę zaproszonych gości. W XIII Turnieju Piłki Siatkowej, zorganizowanym przez krzeszowski oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, wzięły udział cztery zespoły.

Wszystkie mecze rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych. Jak podkreśla Michał Jała, prezes KSM w Krzeszowie, walka była bardzo zacięta, a sędziowie bezstronni i do końca nie wiadomo było, kto zwycięży. – Wygraliśmy, ale to nie było łatwe – przyznaje po dżentelmeńsku. W turnieju wzięły jeszcze udział drużyny z Lubina, Legnicy i Kamiennej Góry. Pierwotnie turniej siatkarski dla członków diecezjalnych oddziałów KSM przygotowywany był w Rudnej. Młodzi krzeszowianie podjęli się jego organizacji już po raz piąty.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma