• facebook
 • rss
 • Chwalić, chwalić, chwalić

  Jędrzej Rams Jędrzej Rams

  dodane 25.02.2017 09:10

  W Legnicy ruszyły rekolekcje "Szkoła modlitwy" prowadzone przez Armię Dzieci z Lublina.

  W Legnicy w piątek 24 lutego rozpoczęły się rekolekcje prowadzone przez Armię Dzieci z Lublina oraz parafię pw. św. Jacka w Legnicy. To nietypowe wydarzenie odbywa się głównie na hali sportowej im. Dolnośląskich Olimpijczyków.

  Kilkaset osób przyjechało tam, by uczyć się modlitwy. Hasłem przewodnim tych właśnie warsztatów są słowa: "Szkoła wiary".

  - W Piśmie Świętym mamy przykłady ogromnej wiary u Abrahama, Gedeona czy innych. Jak to jest, że im przydarzały się wielkie cuda i rzeczy, a u ciebie w życiu tak nie jest? Jak to jest, że Izajasz mówi, że "w Jego ranach zostaliśmy uzdrowieniu", a ja czy ty jesteśmy chorzy? Jak to jest, że Jezus przyszedł dać nam życie i to życie w obfitości, a ja nie mam co włożyć do garnka? Kiedy Dawid szedł na Goliata, to szedł przez wiarę, nikt nie wiedziałm jak to się stanie. Jedyne, co Dawid wiedział, w co wierzył, to to, że jego Bóg jest większy od Goliata. Wierzył, że Boże obietnice się spełniają. Oni wierzyli, że jeśli Bóg coś obiecał, to tego dokona - mówił na początku Michał Saj z Armii Dzieci.

  Gościem honorowym spotkania są Maria Vadia, charyzmatyczka z USA, oraz dr Anna Saj, liderka Armii Dzieci i Koordynator Bazy Misyjnej ICPE Polska.

  W sobotę będą trwały warsztaty i modlitwy, z czego najważniejsza będzie Eucharystia o godz. 20. Rekolekcje zakończą się w niedzielę.

  Armia Dzieci w naszym rejonie pojawi się w maju, gdy w Lubinie od 12 do 14 maja poprowadzi Szkołę Synostwa.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół