• facebook
 • rss
 • HardCore Festiwal zaprasza

  oprac. Jędrzej Rams

  dodane 13.11.2015 08:24

  Zaplanowaliśmy przyszłotygodniową sobotę? Bo w Bolesławcu zagra dla was Armia!

  W tym roku festiwal odbędzie się 21 listopada. Zaproszono 6 zespołów (wyłonionych spośród 20, które zgłosiły się z całej Polski), a gwiazdą wieczoru będzie zespół Armia. Przed nimi zagra także laureat poprzedniej edycji: Obsydian i Malchus, który był gwiazdą pierwszego Przeglądu.

  "HardCore Festiwal powstał 3 lata temu z inicjatywy zapalonego fana ostrych brzmień, księdza Artura Kotrysa" - pisze do nas Renata Jachowicz. "Pomysł spodobał się Łukaszowi Molakowi, który niemal natychmiast wciągnął w przedsięwzięcie grupę najbliższych przyjaciół. No, i się zaczęło - do pierwszego festiwalu, który odbył się 16 listopada 2012 roku, było bardzo mało czasu. Jednak pomysł księdza Artura udało nam się zrealizować - z sukcesem. Przychylne słowa, jakie po tym wydarzeniu do nas docierały skłoniły nas do dalszych działań. I tak trwamy w kontynuacji tego pomysłu. Przegląd, jak i koncerty gwiazd przyciągają do Teatru w Bolesławcu coraz szersze grono publiczności" - zaprasza Renata Jachowicz.

  Wstęp na przegląd kapel jest darmowy. Bilety na koncert finałowy w cenie 25 zł można kupić w Bolesławcu. W dniu koncertu cena biletu będzie wynosić 30 zł.

  Program Festiwalu:

  14.00 - 16.00 - Przegląd Kapel Garażowych

  16.00 - 18.00 - przerwa techniczna

  18.15 - koncert finałowy

  Organizatorzy: Bolesławieckie Stowarzyszenie AKTYWNI, Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja, Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu oraz Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół