Nowy numer 04/2020 Archiwum
 • an
  26.11.2012 12:39
  Korekta raczej potrzebna, bo brzmi śmiesznie, cytuję:
  "Na decyzję o odwołaniu byłego proboszcza z pełnionej fuknij złożyło się wiele spraw." :) Pozdrawiam
  doceń 0
 • kl
  26.11.2012 15:35
  Dlaczego kapłan jest nieposłuszny wobec decyzji Biskupa. Kto jest odpowiedzialny za formację tego kapłana ! Należy przy użyciu policji przepędzić go z plebani !
  doceń 0
 • Abc
  26.11.2012 15:45
  Co za roztropni parafianie, tacy nie zbieraja. W tej wsi pewnie matki dzieciom tez jesc nie daja, jak ich nie słuchają.
  Podstawą w Kościele jest posłuszeństwo nawet wobec złych przełożonych, a tu mamy bandę wieśniaków pouczającą Biskupa. Powinien całą wieś ekskomunikować. Może to nauczyło by ich pokory. A następnie można cierpliwie i pokornie prosić przełożonych a takie a nie inne decyzje. Wymuszanie czegokolwiek szantażem jest grzechem nieposłuszeństwa.
  doceń 4
 • Szwajcar
  28.11.2012 20:50
  Wątpię, żeby ludzie, którzy pałają taką nienawiścią do byłego proboszcza, może niegodnego, ale jednak KAPŁANA, byli w stanie kiedykolwiek uszanować i docenić innego księdza, którego biskup do nich pośle. Trucizna nienawiści do księdza niestety wyrządza w ich sercach wielkie duchowe zło.
  doceń 5
 • Sara
  01.12.2012 16:19
  Ten Kapłan jest bardzo dobrze uformowany. Problem leży w tym, że obecnie niektórzy, zwący siebie szumnie katolikami, chcą żeby Kościół był taki i postępował tak, jak oni sobie tego życzą. Patrzcie na pierwsze twarze ludzi polityki. Uczęszczają do Kościoła, ale chcą już pouczać księży jakie mają mówić kazania... Są za aborcją, in-vitro itp. Bardzo dziękuję za takich katolików. To przez takie postawy szerzy się grzech, i obłuda wśród mniejszych wspólnot. Ks. Marek jest kapłanem z powołania, który wymaga nie tylko od siebie, ale i od innych. A myśmy się tak nauczyli, że nam się wszystko należy bez żadnej pracy. Do księdza po zaświadczenie i ot bierzmowanie z głowy!(sic!) I takich mamy pożal się katolików. Nikt nikogo do Kościoła nie przymusza. Jak ktoś ma tylko udawać katolika to niech sobie odpuści. Takich mamy na pęczki. Lepiej niech nas będzie kilka procent, ale prawdziwych. Z Nauką Chrystusa się nie dyskutuje, albo ją przyjmujesz do swojego życia na serio, albo nie. Nie ma co udawać i się zwodzić wzajemnie. Ks. Marku dużo siły płynącej z darów Ducha Św. Do dziennikarza, autora tekstu: dziennikarstwo polega na prawdziwym przedstawianiu wydarzeń i obiektywizmie. Gdzie jest wypowiedź drugiej strony - czyli ks. Marka i parafian mających odmienne zdanie? Można było zadać sobie trochę trudu i wysłuchać też drugiej strony. Czyżby dziennikarstwo nastawione już było wyłącznie na szukanie sensacji?
  doceń 4
 • 11jula
  02.12.2012 20:25
  Nie znam ks.Marka, przyjeżdżałam jedynie na Msze z egzorcystą. Ile one mi pomogły, ile rzeczy wyprostowały, to jedynie sam Pan Bóg wie. I za możliwość takiej łaski Bogu i ks.Markowi dziękuję.
  Szatan widocznie na tych Mszach za dużo dusz stracił i teraz mści się okrutnie, ale wszystkow rękach Boga
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy