Nowy numer 43/2020 Archiwum
 • toomas
  10.05.2013 10:52
  Na stronie tego klubu (www.spizarnia.net)wśród przyjaciół (na dole strony) widzę radio, które odwołuje się do wartości katolickich (http://www.legnica.fm/). Sądzę, że powinno ono stamtąd zniknąć...
  doceń 4
 • margeritta
  10.05.2013 12:49
  "Planowany koncert zespołów satanistycznych jest wymierzony nienawiścią do chrześcijan. Jest nastawiony na wyniesienie nienawiści na zewnątrz – do ludzi, do samego siebie, do Boga, do Kościoła, do księży. Ma na celu dokonanie obrazy uczuć religijnych chrześcijan" – tak uzasadnia swoje doniesienie do prokuratury Wierzbicki. Panu Wierzbickiemu należy przypomnieć, że impreza odbywa się w klubie, nie w plenerze i nie ma ryzyka, że zostaną obrażone uczucia religijne mimowolnych słuchaczy. Poza tym, klub jest prywatny i organizacjom - sygnatariuszom protestu nic do tego, kto i kiedy tam koncertuje. Menadżer nie ma obowiązku nawet ustosunkować się do tych wypocin, o odwołaniu koncertu nie wspominając.
  doceń 1
 • qwertynable
  10.05.2013 13:10
  qwertynable

  Mysle ze najbardziej wlascicieli "Spizarni" wystraszy ten "dlugoterminowy bojkot organizacji katolickich". :-)

  Ciekawe czy kiedys komus zaiskrzy w glowie mysl ze tego typu akcje "protestacyjne" to najlepsza reklama dla takich imprez?

  • Turucano
   10.05.2013 18:48
   Nie wiem za co dają ci te minusy, bo przecież to prawda. Ludzie, kiedy zrozumiecie że wszelkim prowokatorom zależy na świętym oburzeniu, na "kontrolowanym skandalu", na rozgłosie, że oni pragną wyjść na męczenników i pragną żebyście wy wyszli na przewrażliwionych zamordystów. Zignorować, nie przejmować się, ewentualnie wyśmiać, jak czekoladowego orła - taka taktyka działa lepiej i bardziej przystoi rozsądnemu człowiekowi.
   doceń 1
 • anka
  10.05.2013 18:16
  "Jakikolwiek udział w organizowaniu i popieraniu takich przedsięwzięć, to jawne nawoływanie do demoralizacji, agresji, a dla katolików łamanie pierwszego przykazania"- dla katolików owszem ale przecież katolicy to nie jedyni ludzie w Polsce. Katolik na to nie pójdzie ale ktoś inny tak i ma do tego prawo. poza tym tekst o tym że takie koncerty skutkują niszczeniu nagrobków jest śmieszny ;d
  zakażmy wszelkich meczy piłkarskich- przecież chodzą na nie sami pseudokibice po których przemarszu trzeba wymieniać potłuczone szyby w oknach (to wynika z AUTOPSJI wielu rodaków)
  doceń 2
 • EO
  10.05.2013 19:02
  Popieram protest. Ludziom chorym, któzy nie rozumieją że karmią się paskudztwem trzeba to uświadamiać również dla ich dobra.
  doceń 4
 • Zeflik
  13.03.2020 15:44
  Jesli sie nie myle, obecnosc na tym koncercie nie jest obowiazkowa.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy