Jak to powiedzieć?

Michał Orda

publikacja 19.10.2016 08:18

Rozwój osobisty w Kościele? Tak! Przyjdź i bądź mądrzejszy!

Jak to powiedzieć?

Jeżeli kiedykolwiek miałeś problem z przekazaniem nawet prostej informacji narzeczonemu, żonie, dziecku czy szefowi w pracy, to musisz przyjść i wziąć udział w tych darmowych i anonimowych warsztatach "Jak Ci to powiedzieć – komunikacja dla par”.

Szkolenie odbędzie się 21 i 22 października w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie. W piątek zajęcia potrwają od godz. 17 do 20, a w sobotę od godz. 8 do 16. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc. 

"Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa z tego powodu, że mogłam wziąć udział w takich warsztatach. Na wiele rzeczy potrzebnych i takich, na które nie zwracaliśmy uwagi, zostały »otwarte nam oczy«. Na pewno warsztaty te pokazały mi wiele spraw, które musimy zrobić i przypilnować, by mieć zdrowy związek małżeński, rodzinę i relacje. Zajęcia były bardzo ciekaw,e a nam minęły tak szybko, że chciałoby się więcej i więcej..." - pisze Lucyna z Legnicy, która brała udział w warsztatach w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej w Legnicy przed tygodniem.

Z kolei Krzysztof napisał: "Dziękuję za warsztaty z komunikacji w rodzinie. Otworzyły mi oczy na tematy, które wydawały mi się bardzo błahe i mało istotne, a zadbane bardzo poprawiły nasze relacje. Dowiedziałem się o paru prostych sposobach, jakie budować relacje z bliskimi".

- To spotkanie dla tych, którzy chcą się lepiej porozumiewać, unikać nadinterpretacji, niedomówień czy domysłów, którzy chcą rozmawiać ze sobą otwarcie. To możliwość wspólnej pracy nad swoim małżeństwem czy narzeczeństwem, w dobrej atmosferze i w dobrym towarzystwie - zapewnia Agata Szymkowiak, dyrektor poradni.

Warsztaty poprowadzi Aneta Rams, żona, mama, nauczycielka i absolwentka Akademii dla Liderów Szkół Wychowania i Komunikacji w Rodzinie.

Warsztaty są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc trzeba się na nie zapisać, dzwoniąc pod nr tel.: 697 672 275 lub wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: poradniajbm@diecezja.legnica.pl.