Nawigacji ciąg dalszy

Jędrzej Rams

publikacja 05.02.2013 22:27

Domowy Kościół zaprasza małżonków do pogłębienia swoich relacji na specjalnych warsztatach multimedialnych

Nawigacja w rodzinie Nawigacja w rodzinie
Warsztaty odbyły się już Polkowicach oraz Legnicy
Jędrzej Rams/GN

W Lubinie 23 lutego w Auli Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Bolesława Prusa 4 odbędzie się kolejne spotkanie z „Nawigacją w Rodzinie”. Również i tym razem, na podobieństwo Legnicy i Polkowic, organizatorami są rodziny skupione w Domowym Kościele.

„Nawigacja w rodzinie” jest formą warsztatów multimedialnych adresowanych do małżonków. W ciągu trzech godzin odbywa się na przemian projekcja fragmentu filmu z jakimś konkretnym zagadnieniem a następnie odbywa się kilkunastominutowa praca małżonków nad przedyskutowaniem danego problemu. Wśród zagadnień znajdują się tematy komunikacji w rodzinie, wychowania dzieci, zagrożeń duchowych, pomocy psychologicznej, uzależnień i współżycia małżonków.

Autorami sfilmowanych wykładów są znani polscy specjaliści: dr Jacek Pulikowski– autor wielu bestsellerowych książek i wykładów o tematyce małżeńskiej; dr Szymon Grzelak– doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży; Robert Tekieli– dziennikarz, publicysta; zajmuje się duchowymi zagrożeniami, które jego zdaniem niesie ze sobą New Age; Jacek Racięcki – terapeuta uzależnień, moderator grup dla osób uzależnionych i współuzależnionych, autor audycji radiowych; Anna Kołodziejczyk– psycholog, certyfikowany psychoterapeuta SPCH.

Rezerwacja miejsc odbywa się internetowo na stronie www.kibicujrodzinie.pl lub telefonicznie pod nr 793 - 961-070!