Nowy numer 08/2024 Archiwum

Zapisz się online i chodź z nami!

Nie ma na co czekać - warto już teraz zapisać się na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Legnicką.

Zgodnie z zapowiedzią, od tego roku zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Legnicką na Jasną Górę odbywają się również (ale nie tylko) poprzez specjalny formularz online. Wszystkie informacje - w tym o kosztach - i procedurę zapisu można znaleźć pod linkiem: https://forms.gle/bc3pa8SZyjCTCgsd9.

Koszty pielgrzymki obejmują m.in. zapewnienie paliwa dla pojazdów (np. karetki pogotowia czy też samochodu pomagającego kontuzjowanym, ubezpieczenie, toalety, druk książeczek).

Część grup (o numerach 1, 3, 5) wyruszy wcześniej tj. będą wędrować odpowiednio z Polkowic (gr. 1), Bolesławca (g. 3) i Zgorzelca (gr. 5) i uczestnicy tych dojść będą zobowiązani wnieść opłatę rzędu 14 zł za dzień dojścia. Tak samo będzie na trasie od Legnicy do Częstochowy, dla osób, które nie będą mogły wziąć udział w całej pielgrzymce - każdy dzień to 14 zł wpisowego.

Organizatorzy przygotowali także dodatkowe propozycje do identyfikacji, jak koszulka w kolorze grupy (25 zł) oraz chusta z nadrukiem (15 zł).

W tym roku pielgrzymka rusza w sobotę 30 lipca, by dojść na Jasną Górę w poniedziałek 8 sierpnia. Więcej szczegółów trasy na oficjalnej stronie PPL - pielgrzymkalegnicka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy