Nowy numer 38/2023 Archiwum

Czuwania przez Zesłaniem Ducha Świętego

Sprawdź, ale i stwórz z nami listę miejsc, w których w najbliższą sobotę odbędą się modlitewne czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Legnica, kościół pw. św. Jana Chrzciciela. II edycja nocnego czuwania ewangelizacyjno-modlitewnego „Ogień dwóch Serc”. Początek o godz. 19.15 zakończenie w niedzielę 5 czerwca o godz. 7.00. Poniżej prezentujemy plan czuwania, które rozpocznie się i zakończy Eucharystią. Mszę Świętą ubogaci muzycznie diakonia muzyczna Ruchu Światło–Życie razem z młodzieżą ERM z Chojnowa oraz osoby ze wspólnoty Domowego Kościoła i Odnowy w Duchu Świętym. W programie znajdzie się także nabożeństwo ewangelizacyjne z przyjęciem Jezusa jako Pana i Zbawiciela, pantomimą przygotowaną przez legnicką młodzież KSM oraz świadectwami. Następnie przed Najświętszym Sakramentem o. Krzysztof Piskorz poprowadzi modlitwę o uzdrowienie. W dalszej części naszego czuwania wspólnoty będą uwielbiać Naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Całość zakończy się Eucharystią o godz. 7.00.

Zachęcamy do udziału na żywo lub online. Zaproście swoich znajomych! Prosimy o udostępnianie tego wydarzenia. Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=JcHIoKtjUuk

Lwówek Śląski, kościół pw. św. Franciszka z Asyżu- początek 21.00. Gościem specjalnym będzie Arkadiusz Łodziewski.

Kamienna Góra, kościół pw. Matki Bożej Różańcowej: Początek modlitwy (adoracja Najświętszego Sakramentu) o godzinie 21.00. Eucharystia rozpocznie się o godzinie 22.00.

Legnica, kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej: Wigilijne czuwanie modlitewne rozpocznie się tutaj o godzinie 21.00.

Legnica, kościół pw. Św. Jadwigi Śląskiej. Początek czuwania o godzinie 23.00 i będzie to adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 24.00 rozpocznie się Eucharystia.

Legnica, kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa: Czuwanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.00. Następnie przez konferencję zostaniemy wprowadzeni w znaczenie tej uroczystości w naszym życiu, po czym będziemy uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Bolesławiec, kościół pw. św. Cyryla i Metodego: Modlitewne czuwanie rozpocznie się tutaj o godzinie 21.00. O godzinie 23.00 rozpocznie się Eucharystia.

Zgorzelec, kościół pw. św. Jana Chrzciciela: Czuwanie modlitewne prowadzi grupa Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie o godzinie 21.00 modlitwą uwielbienia. O godzinie 22.45 rozpocznie się Eucharystia.

Lubin, kościół pw. św. Jana Bosko: Czuwanie rozpocznie się o godzinie 20.30. Modlitwę zwieńczy Eucharystia o godzinie 23.00.

Jelenia Góra, kościół pw. św. Jana Chrzciciela: Początek modlitwy o godzinie 22.00 a jej zwieńczeniem będzie Eucharystia o godzinie 24.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast