Nowy numer 47/2020 Archiwum

"Rekolekcje online z diecezji legnickiej" #1

Wyszukujemy dla Was kapłanów, którzy przygotowują internetowe katechezy dla wiernych.

„Wielki Post to czas radości, ponieważ mamy okazję stać się nowymi, pięknymi ludźmi” - mogliśmy usłyszeć w inauguracyjnym odcinku internetowych rekolekcji przygotowanych przez ks. Andrzeja Łuczyńskiego. Gospodarz parafii pw. św. Jadwigi w Tomaszowie Bolesławieckim przygotował dla wiernych cykl "Rekolekcji ze św. Piotrem".  

– Wybrałem tego apostoła, ponieważ jest mi szczególnie bliski. Zobaczyłem w nim wiele podobieństw do mnie samego – mówi ks. Andrzej, który co niedzielę dzieli się z wiernymi kolejnymi częściami katechez poprzez platformę YouTube. Duchowny tłumaczy, że w świętym mogą się odnaleźć również wszyscy słuchacze: – Droga, którą św. Piotr przeszedł z Jezusem, to droga przemiany. Pierwszy biskup Rzymu może symbolizować każdego z nas – tłumaczy duchowny z Tomaszowa Bolesławieckiego.

Rekolekcje ze św. Piotrem - część V.
Ks. Andrzej Łuczyński

 

Ks. Andrzej Łuczyński zaprasza wszystkich do wspólnego przeżywania rekolekcji online: – Odkryj siebie w Chrystusie i posłuchaj tych rekolekcji. Przy Zbawicielu możesz stać się człowiekiem pełnym wiary i miłości, nie do zniszczenia przez zło – zachęca kapłan.

Wszystkie dotychczasowe odcinki serii "Rekolekcje ze św. Piotrem" dostępne są TUTAJ. Na tej samej stronie pojawiać się będą również nowe katechezy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama