Nowy numer 50/2019 Archiwum

Legnica. Ruszyły Roraty! przejdź do galerii

Za nami pierwsze w tym roku Roraty. Bierzecie w nich udział?

W niedzielę 1 grudnia rozpoczął się Adwent. W poniedziałek 2 grudnia odwiedziliśmy parafię pw. Trójcy Świętej w Legnicy. Tam o godzinie 6.30 ​rozpoczęła się pierwsza Eucharystia wotywna o Najświętszej Maryi Pannie, zwana Mszą roratnią.

Stawiło się na niej kilkanaścioro dzieci, wiele z nich z plecakami, ponieważ tuż po zakończeniu Mszy św. dzieci przeszły na plebanię, by tam zjeść śniadanie, po czym od razu udały się do swoich szkół.

Parafia pw. Trójcy Świętej jest jedną z tych, które korzystają z materiałów przygotowanych przez redakcję "Małego Gościa Niedzielnego". W tym roku uczestnicy Rorat (nie tylko dzieci!) będą oczekiwali narodzenia Jezusa razem z postacią kard. Stefana Wyszyńskiego.

Czekamy na zdjęcia Waszych Rorat z parafii w naszej diecezji. Wysyłajcie do nas zdjęcia (a także relacje). Będziemy systematycznie umieszczali je na stronie www.legnica.gosc.pl. Adres pod którym czekamy na zdjęcia: legnica@gosc.pl.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Tobą przez okres niezbędny dla jej celów.

Więcej informacji tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama