Nowy numer 04/2020 Archiwum

Bolesławiec. Szkolenie dla samorządowców

Przedstawiciel Ordo Iuris przyjeżdża, by mówić o naszych prawach wobec promocji ideologii LGBT+.

Instytut Ordo Iuris zaprasza do Zgorzelca i Bolesławca na spotkania pt. "Obrona dzieci i rodzin przed polityką gender i ideologią LGBT”. W wydarzeniu weźmie udział adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu. Wykład będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat konstytucyjnych praw przysługujących rodzicom i możliwości ich egzekwowania. Przedstawione zostaną także działania Ordo Iuris w obronie dzieci i rodziny. 

- Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, ale nie ukrywam, szczególnie zależy nam na osobach angażujących się w życie społeczności lokalnych, zwłaszcza samorządowcach. W pierwszym rzędzie zależało nam na osobach z naszego miasta oraz z powiatu bolesławieckiego, ale jest to spotkanie otwarte dla wszystkich, więc jeżeli ktoś spoza powiatu też jest zainteresowany, zapraszamy - mówi Łukasz Molak.

Po takich spotkaniach w niektórych samorządach w Polsce powstały uchwały zakazujące promocji ideologii LGBT w tamtejszych samorządach.

Spotkania odbędą się w dwóch miejscach:

Czwartek 3 października, Zgorzelec, godz. 19.00, ul. ks. J. Kozaka 2, sala przy kościele pw. św. Józefa Robotnika. Wydarzenie będzie poprzedzone Mszą o godz. 18.00. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Organizatorem jest Stowarzyszenie Nasze Łużyce oraz Klub Gazety Polskiej w Zgorzelcu.
Piątek 4 października, Bolesławiec, godz. 19.00, pl. Piłsudskiego 1, BOK w Bolesławcu - Sala MCC - II piętro. Spotkanie też jest otwarte i bezpłatne. Organizatorem jest Stowarzyszenie Rodzina Polska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama