Nowy numer 42/2019 Archiwum

Lubin. Warsztaty "Sex w małym mieście"

Nowa lubińska poradnia rodzinna zaprasza na warsztaty na temat naszej seksualności jako daru Boga.

Centrum Formacji Rodziny im. św. Jana Pawła II, które niedawno ruszyło przy parafii pw. św. Jana Bosko w Lubinie, zaprasza na warsztaty "Sex w małym mieście". Będą one poświęcone naszej seksualności jako daru Boga, naszej płciowości oraz metod naturalnego planowania rodziny, w tym problemowi antykoncepcji.

Prowadzącą będzie Iwona Kuchta - jak sama o sobie pisze - "żona, mama, doradca w poradni życia rodzinnego, katecheta, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie". Wraz z mężem prowadzi szkołę fitness. Była tancerka tańca towarzyskiego. Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w zawodzie nauczyciel - trener, choreograf.

Warsztaty są darmowe, zapisy esemesowo pod nr.: 511 833 628 lub e-mailowo: cfrlubin@gmail.com do 9 maja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL