Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ks. Kazimierz Pietkun odszedł do Pana

Ostatnie pożegnanie zgorzeleckiego proboszcza odbędzie się w czwartek (aktualizacja).

Mamy do przekazania smutną informację, że ks. Kazimierz Pietkun, proboszcz parafii pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu, odszedł do Pana.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

W środę 3 kwietnia 2019 roku o 20.00 - Msza św. żałobna w kościele pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu pod przewodnictwem biskupa seniora Stefana Cichego, po Eucharystii czuwanie przy zmarłym do północy.

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. o 10.30 oficjalne pożegnania w kościele pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu, o 11.00 Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego; po Eucharystii przejazd na cmentarz Komunalny w Zgorzelcu i kontynuacja ceremonii pogrzebowej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL