Nowy numer 49/2020 Archiwum

Rekolekcje dla maturzystów w legnickim seminarium

Już jutro zaczną się rekolekcje... może właśnie dla ciebie! Przyjedź!

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej zaprasza na Dni Skupienia dla maturzystów i młodzieży męskiej po maturze. Rozpoczynają się w piątek 15 marca i kończą w niedzielę 17 marca 2019 r.

- Warto przyjechać, bo jest to okazja do dobrej rozmowy z klerykami i przełożonymi. Taki czas zatrzymania i oderwania się na kilka chwil od codzienności stwarza przestrzeń rozeznawania. Poza tym uczestnicy rekolekcji mogą zobaczyć normalne, codzienne życie i funkcjonowanie kleryków, przełożonych i całego domu. W ten weekend maturzyści włączają się w normalne życie seminaryjne - zaprasza ks. Tomasz Kołodziej, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego.

Co czeka chętnych? Modlitwa pojedyncza i wspólnotowa, wspólna liturgia, wykłady, praca ale też i rekreacja. Słowem - życie we wspólnocie w pigułce.

Ze względu na konieczność przygotowania posiłków i miejsc w pokojach ważne jest wcześniejsze zgłoszenie przyjazdu. Najlepiej wysłać mail, albo zadzwonić, można też wysłać zgłoszenie na podany poniżej adres.

A oto możliwości kontaktu: ks. Tomasz Kołodziej, kom. 693698864, email: x.tkolodziej@interia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama