Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zmarł kierowca biskupów (aktualizacja)

Do Pana odszedł Leon Słotta.

Jak informuje Legnicka Kuria Biskupia, do Pana odszedł Leon Słotta.

Był wieloletnim kierowcą m.in. śp. bp. Tadeusza Rybaka, a także bp. Stefana Cichego oraz bp. Zbigniewa Kiernikowskiego.

W środę 3 października (środa): godz. 10.00 – wprowadzenie trumny z ciałem do kościoła Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Turkowym (diecezja kaliska); godz. 11.00 – Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.
Po Mszy świętej obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu przy kościele, przewodniczy Biskup Senior diecezji legnickiej Stefan Cichy.

W dniu pogrzebu organizowany jest wspólny wyjazd autokarem. Zainteresowane osoby: kapłanów i świeckich prosimy o kontakt do wtorku(2.10), do godz. 12.00 pod nr tel. 76 72 44 100 lub 692 486 864.

Zmarłego Pana Leona polecamy modlitwie ufni w Miłosierdzie Boże.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL