Nowy numer 25/2022 Archiwum

Maria Vadia w Legnicy!

Znana charyzmatyczka przyjedzie do nas w połowie lutego.

Już niedługo, bo 16 i 17 lutego, do parafii pw. św. Jacka w Legnicy przyjedzie Maria Vadia. Jej wizyta jest okazją do spotkania w Legnicy kobiety, która głosi konferencje w sposób prosty i z mocą Bożą.

-­ Jestem osobą, która uczestniczy w jej konferencjach od dwóch lat. Przeczytałam jej książki. Słowa, które wypowiada, naprawdę wypływają z głębokiej wiary, a ich fundamentem jest słowo Boże. Żyje nim i je głosi. Głosi żywego i prawdziwego Jezusa. Podczas modlitwy wstawienniczej, którą Maria służy zgromadzonym, dokonują się uzdrowienia czy uwolnienia, przepiękne rzeczy. Jestem świadkiem tych zdarzeń – mówi Regina Figaj, organizatorka spotkania w Legnicy.

Maria Vadia przyjedzie do nas między pobytem w Lublinie i Wrocławiu. Ponownie będzie można ją spotkać w Lubinie w połowie maja.

Zgłoszenia bądź pytania na temat spotkania można będzie kierować na adres vadia.legnica@op.pl.

Maria Vadia przyjeżdża do Polski od 2009 roku. Odpowiada na zaproszenia zarówno organizacji Kościoła rzymskokatolickiego, jak również proboszczów poszczególnych parafii oraz Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE - Stowarzyszenia Świeckich na prawie pontyfikalnym, które zatwierdzone zostało przez Stolicę Apostolską w 2002 roku. Maria wygłosiła setki konferencji w naszym kraju. W tych spotkaniach wzięły udział tysiące wiernych. Podczas Dni Chwały, które odbyły się w Łodzi, w hali OSIR zgromadziło się ponad 3000 osób, a w Tarnowie słuchał Marii Vadii aż pięciotysięczny tłum.

Szczegółowe informacje i terminy spotkań z Marią Vadią w Polsce na 2016 rok znajdują się na stronie: http://mariavadia.pl/.

Maria Vadia w Lublinie - Czas Chwały 2012
paxfilm

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama