Nowy numer 28/2018 Archiwum

Ambasador odwiedzi Europa-Miasto

Dr Jerzy Margański, ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie, przyjedzie jutro do Europa-Miasta Zgorzelec-Görlitz. Wizyta odbędzie się na zaproszenie władz obu miast.

Ambasador Margański spotka się z gospodarzami obu miast, zwiedzi Górnołużycką Bibliotekę Nauk, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu oraz Przedmieście Nyskie. Weźmie także udział w uroczystej kolacji z członkami Kuratorium Forum Europy Środkowej przy Landtagu Saksonii. Posłowie Landtagu będą bowiem od piątku obradować w Görlitz.

Przy okazji wizyty ambasador Jerzy Margański dokona wpisów do miejskich ksiąg pamiątkowych. Wpis do Złotej Księgi Miasta Goerlitz zakończy, zaplanowany na godzinę 16.00, pobyt gościa w goerlitzkim ratuszu. Wizytę w zgorzeleckim domu kultury i wpis do Księgi Gości Miasta Zgorzelec zaplanowano na godz. 17.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma