Nowy numer 44/2020 Archiwum

Szatan chce was nieczystymi

Była modelka zdradziła w Legnickim Polu tajemnice show-biznesu i swojego nawrócenia.

W niedzielę hasłem przewodnim było: „Wolność”. Po „Dnie”, „Detoksie” i „Terapii” na temat dnia mówiły osoby, które pokonały swoje grzechy i żyją przy Jezusie.

Porannym gościem była Anna Golędzinowska, była modelka pracująca z w Mediolanie z największymi - Janet Jackson czy Leonardo Di Caprio. W pewnym momencie, gdy miała bogatego narzeczonego, daleko zaszła w branży, spełniała swoje marzenia, zaczęło jej czegoś w życiu brakować. Długo trwało, zanim znalazła odpowiedź, że tym czymś jest wybaczenie, miłość i trwanie przy Bogu.

Anna od kilku lat jeździ po Polsce i opowiada o swoim trudnym dzieciństwie, przerażających doświadczeniach czasu dorastania oraz o trudnych wyborach, które przyszło jej dokonać w imię miłości do Jezusa.

Przestrzegała młodych, że gdy Jezus mówi: „Kochajcie się wzajemnie (przecinek – podkreślała Anna Golędzinowska), jak Ja was umiłowałem (kropka – podkreślała), to szatan mówi: „Kochajcie się wzajemnie” (kropka – podkreślała Anna).

– Czystość jest tą sferą, którą szatan atakuje najbardziej. Mówi, że miłość jest najważniejsza, lecz jest to miłość do ciała, a nie do osoby. A ta szybko mija – uważa prelegentka.

Oto, co powiedziała młodym, zebranym na XX Spotkaniu Młodych w Legnickim Polu:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama