Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rozdano Dolnośląskie Gryfy

Firmy Siech z Polkowic i Navsim z Bolesławca, oraz gmina miejska Zgorzelec i Herbert Wirth, prezes z KGHM – oto laureaci tegorocznych Dolnośląskich Gryfów, działający na terenie diecezji legnickiej.

Ogłoszenie laureatów tegorocznych Dolnośląskich Gryfów odbyło się wczoraj wieczorem (22.10.) w salach opery wrocławskiej.

Statuetkę w kategorii przedsiębiorstwa średniego i dużego otrzymała wrocławska firma TIM SA. Za najbardziej dynamiczny rozwój firmy zatrudniającej do 50 osób statuetkę otrzymała firma Polcamp Włodzimierz Barcicki. W zakresie działalności rolniczej wyróżniony został Tadeusz Tryler.

Za szczególne osiągnięcia w działaniach na rzecz rozwoju gospodarki w regionie statuetką uhonorowano polkowicką firmę Sitech Sp. z o.o., fabrykę siedzeń samochodowych.

Za najlepszy program rozwoju kapituła wyróżniła Gminę Miejską Zgorzelec, a za innowacyjność – bolesławiecką firmę Navsim Polska Sp. z o.o., produkująca m. in. systemy nawigacyjne. Za najlepsze osiągnięcia w przedsiębiorczości akademickiej Dolnośląskiego Gryfa otrzymała wrocławska spółka DB Energy.

Natomiast nagrodami specjalnymi zostali wyróżnieni Herbert Wirth, prezes zarządu Polskiej Miedzi oraz Bogdan Zdrojewski, minister kultury i dziedzictwa narodowego.

– Ta nagroda to promocja dla firmy, ale także pochwała konkurencyjności, która jest ważna w dzisiejszej gospodarce – powiedział podczas gali Grzegorz Dzik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej, współorganizatora konkursu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma