Nowy numer 16/2018 Archiwum

Zobacz także

 • towcatcher
  12.04.2016 00:56
  Dlaczego Bóg miałby na Najświętszym Sakramencie zrobić cud, który który wygląda dokładnie tak samo jak pałeczka krwawa (serratia marcescens) - bakteria charakterystyczna dla leżącego zbyt długo w wodzie pieczywa?
  doceń 4
 • adamp_314
  12.04.2016 09:28
  Niesamowite... Gdy jakiś lek ma być dopuszczony do użytku mamy wieloletnie szczegółowe badania, które można zweryfikować, jest dokumentacja, która może być sprawdzona...

  Gdy ktoś krzyczy "mam Boga pod mikroskopem" - to wszystko jest "na gębę". Nie wiadomo kto to badał (kilka lat temu akurat dwoje naukowców podpisało się pod wynikami), nie wiadomo jak badano, nie ma żadnej dokumentacji, którą można by sprawdzić. Bardzo ciekawe, co to za "badania genetyczne" przeprowadzono, zwłaszcza czy genom jest ten sam co w Sokółce... Z tekstów, obecnego i tych towarzyszących wydarzeniu w Sokółce można jedynie domyślać się, że ludziom "na oko" kojarzy się to z mięśniem ludzkim a więc uważają, że "jest to mięsień ludzki".

  I jeszcze - gdy poważny archeolog chce zbadać znalezisko - pobiera próbki i wysyła je do dwóch-trzech laboratoriów z zapytaniem o parametry, nie przekazując żadnych informacji by nic nie zasugerować. W Sokółce badacze od początku wiedzieli co ma wyjść. Tutaj nie wiadomo, pewnie też...
 • Seff
  13.04.2016 21:14
  Chwała Panu. Jezus widać przygotowuje nas na coś wielkiego skoro Jego Miłosierdzie rozlewa się strumieniami. Prywatnie zachęcam wszystkich do codziennej Adoracji w intencji Ojczyzny.
  doceń 1
 • anarion
  22.05.2016 20:56
  Dzięki Ci Panie Jezu!
  doceń 0

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma