Nowy numer 16/2018 Archiwum

Campusy nie śpią

Zobacz, co przygotowali dla nas wolontariusze ŚDM w najbliższy weekend.

Już w piątek 16 października, dokładnie w 37. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, o godz. 17 przed pomnikiem Jana Pawła II w Legnicy (przy legnickiej katedrze) odbędzie się modlitwa różańcowa w intencji Światowych Dni Młodzieży (czyli za wolontariuszy oraz o dobre przygotowanie się do tych dni).

Organizatorami spotkania są wolontariusze Campus Legnica Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Wieczorem tego samego dnia w Lubaniu, w tamtejszym kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej, o 19.30 rozpocznie się modlitewne czuwanie w intencji przygotowań ŚDM.

W najbliższy weekend w Jeleniej Górze, w ramach obchodów XV Dnia Papieskiego, odbędą się warsztaty muzyczne. Ich organizatorami są Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne"U Erazma i Pankracego" wraz z Publicznym Katolickim Gimnazjum u św. Pankracego.

Zakończą się koncertem oratoryjnym pt. "Hymny Światowych Dni Młodzieży z Janem Pawłem II". Wystąpią między innymi stypendyści Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" oraz uczestnicy warsztatów.

A w sobotę w Legnicy w kościele pw. św. Jana Chrzciciela odbędzie się nabożeństwo pt. "Serce 2.0". Wolontariusze Campusu Legnica zapraszają tam na godz. 19.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma